Отзывы

Тандем стрибок

Аліна

14/09/2019

Мрія стрибнути з парашутом, напевно, в певний момент життя з'являється майже у кожного - це і з дитинства виплеканого бажання польоту, і подолання страху висоти, і можливість отримати нові враження.
На Новий рік я склала свій wish-list, в якому однією з цілей був стрибок з парашутом, який я планувала зробити після мого 28-річчя.
Отже, день Х - 15.09. Ранок суботи - і це відмінний привід встати в 6 ранку у вихідний день, ще й підняти чоловіка в таку рань.
Їдемо на Аеродром Чайка. Місце, де 2 рази стрибав з парашутом чоловік, ніж власне змусив і мене на цей крок.
Приїхали - на місці вже натовп любителів екстриму. Заповнила необхідні документи, чекаю кілька годин, я в 5 підйомі.
Спочатку було хвилювання, але побачивши перших приземлилися, а потім ще десяток таких, хвилювання йде і починаєш дивитися і кайфувати від майстерності спортсменів та інструкторів.
І ось оголошують збір на 5 підйом. У мене тандем-стрибок. Знайомимося з інструктором - приємний молодий чоловік, у якого за спиною +1200 стрибків, чомусь відразу викликав довіру. Мені з ним пощастило! Ах так, ще й симпатичний. 😂
Одягаємося, екіпіруємо. Контрольний збір, йдемо до літака ... і моє серце вже в п'ятах.
Летимо, поступово набираючи висоту. У літаку багато людей, але атмосфера якась спокійна, на відміну від мене.
Висота 1000м ... намагаюся не думати про погане ... 2500 ... такі красиві хмаринки ... 3600 ... починається якийсь рух ... 4200 - це і моє серце зупинилося ...
Понеслось !!!
Холодно. Все як в тумані. Режим автопілот.
Згадую всі вказівки і йдемо у напрямку до прірви. За спиною мій ангел-охоронець, пристебнутий до мене. Ми тепер одна команда.
Зібравши всю свою волю в кулак, ступаю в нікуди ... Ось це да !!! Марнота! Вітер розвіває пасма волосся, навколо така краса, а в душі ... Це не передати словами! Це потрібно тільки відчути. Важко дихати, але усмішка не сходить з мого обличчя від захвату, від радості, від того, що і людина може на якийсь час відчути себе птахом.
Вільне падіння, це найяскравіший і захоплюючий момент стрибка.
Ти «переступаєш» поріг літака ... потік підхоплює твоє тіло - у тебе є хвилина, щоб насолодитися свободою, яку дає небо!
У цей момент не думаєш про те, що парашут не розкриється. Ти ніби не в цьому світі, а десь в паралельному всесвіті, де парашути завжди розкриваються.
Коли приземлилися - це був вищий кайф. Це така ейфорія, що ти змогла, що ти побачила все це своїми очима і відчула. Можу з упевненістю сказати - це був найкращий подарунок у моєму житті. Впевнена, що це не крайній мій стрибок.
Спасибі всім причетним до цієї важливої ​​для мене події - моїх колег і близьких! І звичайно ж спасибі  фото / відео оператору Олексію і моєму інструкторові Олегу за подаровані емоції.
Доторкнулася один раз до неба і полюбила його навсегда💔

Стрибок c парашутом "Крило", програма Static Line

Миколай

13/07/2019

Стрибав з друзями. Вибір припав на аеродром Чайка, так як це найближчий аеродром від м.Київ, де можна стрибнути перший раз з парашутом крило. Інструктаж тривав 2 години, було весело) особливо на тренажері, для тренування всяких ситуацій. Стрибали з висоти 1000 метрів. Найкрутіше - це момент стрибка з літака, інструктор дає команду "пішов" і час завмирає, робиш крок в безодню і ось приходиш в себе, а над тобою вже парашут, гарний такий, летить. Інструктор з землі заводить на посадку (в шоломі встановлена ​​рація). Приземлення було дуже м'яке на ноги, я ніби все правильно зробив, тому так вийшло) Пишаюся собою! Думаю буду ще)

Please reload

  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon

©2020 COOLGRAVITY | UKRAINE, KYIV